Work in China

Вчитель це круто!

Саме так, всупереч стереотипам в Україні, вважають в Китаї!

ПП «Франклін» надає послуги з пошуку роботи вчителем Англійської мови для дітей в мовних школах Китаю. Для роботи вчителем в Китаї, не обов’язково мати педагогічну освіту, основна вимога до Вас: середній і вище рівень англійської мови, відсутність яскраво вираженого акценту, Ви повинні бути комунікабельним, легко йти на контакт з дітьми та їхніми батьками, бути креативним, безпосереднім та відкритим. Саме ці якості дозволять Вам за річний контракт привезти з Китаю незабутні враження, спогади.

FOW3KwsY5AM

Чому слід обрати команду Franklin:

  • Ми забезпечуємо підписання контракту з мовною школою ще під час перебування в Україні. Таким чином, по приїзду в Китай наші клієнти відразу приступають до роботи, не витрачаючи часу та власних коштів на пошуки. Оскільки, контракт підписується ще в Україні, усі формальності необхідні для пошуку роботи проходять на місці.
  • Підчас кожного кроку команда Franklin буде поряд, допомагаючи правильно заповнити документи, підготувати якісну презентацію про себе та провести демо-урок. Ми надаємо повну консультацію про порядок проходження співбесіди, умови праці вчителем в Китаї, особливості життя в Китаї, соціалізацію в чужій країні та багато іншої корисної інформації про життя та роботу в Китаї. Окрім того, ми не покидаємо наших клієнтів і після приїзду в Китай, забезпечуючи цілодобову підтримку.
  • Наша команда бере на себе усі турботи щодо пошуку роботи та ведення переговорів з Китайською стороною. Представники нашої агенції в Китаї завжди домагаються найкращих умов праці та високої заробітної платні для наших клієнтів. 
  • Ми завжди чесні зі своїми клієнтами, тому не знімаємо додаткових (прихованих) комісій з заробітної плати. Завдяки цьому, заробітна плата наших клієнтів становить 1400$ і вище.