Work and Travel USA

Work and Travel – це програма для студентів, яка поєднує оплачувану роботу влітку та можливість відпочинку i подорожей по Сполучених Штатів Америки та здійснюється за сприяння Державного Департаменту та спонсорської організації в США, що забезпечує учасника програми роботою, медичною страховкою та цілодобовою лінією підтримки впродовж його перебування в Штатах.

Переваги програми:

 • цікава, добре оплачувана робота;
 • безкоштовне вдосконалення англійської мови;
 • подорожі найцікавішими місцями США;
 • перебування у багато культурному середовищі та цікаві знайомства;
 • важливий пункт у Вашій біографії та старт для майбутньої кар'єри.
Ynu8q5Rjl5w

Державний Департамент Сполучених Штатів Америки запрошує студентів зі всього світу, включаючи і Україну, брати участь у канікулярних виїздах з правом оплачуваної праці. Щорічно десятки тисяч студентів стають учасниками цієї програми.

Основною ідеєю програми є створення можливості для іноземних студентів пізнати американську культуру, звичаї та людей, при цьому набути досвіду роботи в міжнародному колективі, працюючи в американських компаніях та інституціях.

0aH0nT5 eOU

Віза J-1, яка видається студентам-учасникам програми, дозволяє їм працювати та подорожувати впродовж 4-х місяців у  Сполучених Штатах.

Більше того, учасники програми мають унікальну можливість подорожувати не лише територією США, а й відвідати інші країни (до прикладу Канаду чи Мексику).

Програма Work and Travel має цілий ряд переваг. Крім фінансового заробітку вона дає учасникам культурно-освітню користь: вдосконалення рівня англійської мови, знайомство з людьми з усього світу.

 

 

 

BI77bZpadag

Як досвідчені організатори такого роду програм, а, особливо, як колишні учасники, щиро радимо Вам взяти участь у корисному і захоплюючому отриманні досвіду роботи і пересвідчитись, що перші серйозні гроші можна заробити так цікаво і весело. Оскільки ця програма призначена тільки для студентів, ми вважаємо, що кожен із Вас повинен спробувати стати її учасником та не втратити свого шансу побувати в США.

Ті, хто хоча б одного разу зважилися провести свої канікули саме так, частіш за все беруть участь і вдруге. Переконайтесь у цьому самі. Запитайте у своїх друзів або прийдіть у наш офіс і поспілкуйтесь з колишніми учасниками програми, які мають такий досвід. Це стане Вашим першим кроком до участі у програмі.

Умови участі

ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ WORK AND TRAVEL НЕОБХІДНО

 • бути віком від 18 до 24 років (до 28 років для медиків-інтернів);
 • бути студентом денної форми навчання навчального закладу IV рівня акредитації;
 • володіти англійською мовою на середньому рівні і вище;
 • мати закордонний паспорт дійсний щонайменше 6 місяців після закінчення участі в програмі;
 • виконати всі вимоги щодо оформлення документів у терміни, вказані у правилах програми;
 • прагнути випробувати себе та провести незабутнє, сповнене пригод, літо.

Тривалість програми

Всього в Америці Ви можете перебувати не більше 4 місяців. Територію США необхідно покинути не пізніше дати, вказаної у формі DS-2019. Умови, пов'язані з тривалістю програми, регламентовані Посольством США в Україні і у Ваших інтересах дотриматись цих умов, щоб не завадити можливості отримання будь-якої іншої візи США в майбутньому.

Всього в Америці Ви можете перебувати не більше 4 місяців. Територію США необхідно покинути не пізніше дати, вказаної у формі DS-2019. Умови, пов'язані з тривалістю програми, регламентовані Посольством США в Україні і у Ваших інтересах дотриматись цих умов, щоб не завадити можливості отримання будь-якої іншої візи США в майбутньому.