Про роботу

Місця роботи знаходяться в популярних туристичних зонах США. Курорти, бази відпочинку, центри розваг, ландшафтні парки приваблюють в сезон відпусток велику кількість гостей та туристів. Саме в їхньому обслуговуванні задіяні учасники програми Work and Travel.

Місця роботи

Img1Для пропонованої сезонної роботи працедавці зазвичай не вимагають спеціальної кваліфікації або досвіду роботи, а відповідальність обмежується доволі простими завданнями та обов'язками. Однак існують окремі позиції, пов'язані з прямими контактами з клієнтами, підвищеною відповідальністю або складнішими видами діяльності. В цих випадках потрібні комунікабельні студенти із здібностями роботи з клієнтами та високим рівнем знання англійської мови. Такий працівник отримує набагато кращі умови праці та вищий рівень оплати.

 

 

 Умови роботи

YkafCc8VI g

Зазвичай, студент в середньому працює близько 40 годин на тиждень. Часто працедавець пропонує працювати, крім основних годин, ще й додаткові, які оплачуються в розмірі 150% від базової заробітною плати. Крім цього, багато студентів, що хочуть отримати більший заробіток, без жодних проблем знаходять додаткову роботу на пів чи навіть повну робочу ставку. Те, скільки Ви зможете заробляти, залежатиме від Ваших здібностей, працьовитості та особистих пріоритетів. У кожному американському штаті існує встановлена мінімальна погодинна заробітна плата. Ця заробітна плата може змінюватися в межах від $7 до $10 за годину. Є й такі пропозиції роботи, де мінімальна погодинна оплата менша - $2.50 до $5.50 за годину. Але, як правило, таку заробітну плату платять в місцях, де, крім основного заробітку, працівник отримує чайові, котрі суттєво збільшують його заробіток.

Важливим є той факт, що учасники програми, працюючи у середовищі американців та студентів з інших країн світу, мають ті ж права, що й усі легальні працівники в США. Тому, з одного боку відсутній т.з. «пільговий тариф», а з іншого - студент користується великою кількістю прав, які надані постійному персоналу (на однакових робочих позиціях постійний працівник і студент, що працює сезонно, отримують однакову заробітну плату).

Зазвичай, працедавці забезпечують працівників житлом. Якщо ж за умовами трудового договору не передбачено забезпечення житлом, то працедавці часто готові надати інформаційну підтримку в знаходженні найближчого до роботи місця проживання. В разі потреби Ми завжди радо посприяє Вам у пошуку житла.

Терміни

Hw9yyHjg1Us

Більшість робіт починається в середині травня - на початку червня, а закінчується робочий сезон у вересні-жовтні. Це зовсім не свідчить, що не знайдуться інші періоди як для початку, так і для закінчення трудової програми. Та все ж, враховуючи великий попит на робочі місця в цьому проміжку часу, бажано заявити про свій намір участі в програмі якомога раніше. Перші завжди мають кращі умови – ширший вибір пропозицій і вакансій!

Незважаючи на сферу Вашого навчання, Вашу зацікавленість чи спеціальність роботи в американській фірмі та той факт, що вона обмежена періодом канікул, участь у програмі Work and Travel є неперевершеним досвідом роботи. Цей досвід роботи і спілкування допоможе Вам впевненіше презентувати себе і отримати краще місце роботи у майбутньому.

Звертаємо особливу увагу на те, що при ухваленні рішення про працевлаштування учасника, остаточне рішення належить лише працедавцеві. Тому, офіційним і обов'язковим підтвердженням участі в певній програмі вважається письмова трудова пропозиція працедавця із вказаним іменем учасника. Працедавці використовують два методи рекрутингу: ярмарок вакансій та шляхом кореспонденції.